Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Požadavky na st. rtg přístroj a jeho instalace 15.12.2017 14:14:43
Dobrý den.
Chtěl bych se prosím zeptat, zda při koupi staršího intraorálního rtg přístroje (rok výroby 2008) a následné instalaci na jinou adresu bude celá situace považována za instalaci po 1.1.2017, a tudíž se na rtg přístroj budou vztahovat všechny požadavky včetně obdélníkového tubusu? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

takovýto dotaz prosím směřujte přímo na Regionální centrum SÚJB, u kterého budete žádat o registraci. Kontakty na RC SÚJB jsou uvedeny na www.sujb.cz, sekce O SÚJB / Kde nás najdete + spojení / Spojení.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)