Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT pro laboratorní účely 20.01.2017 10:47:38
Dobrý den,

naše společnost by do laboratoře ráda koupila malí komerční přístroj CT na analýzu vyrobených dílů. Co je potřeba z hlediska české legislativy v oblati jaderné bezpečnosti? Děkuji
Václav Hůla
(Vložil(a): Václav Hůla)
Dobrý den,

pro jednoznačnou odpověď je nutné znát specifikaci a tedy kategorii zdroje, kterým chceme vyrobené díly kontrolovat, resp. analyzovat. Nejlépe Vám poradí pracovníci příslušného Regionálního centra SÚJB (dle adresy laboratoře).
Kontakty naleznete na:

http://www.sujb.cz/o-sujb/kde-nas-najdete-spojeni/spojeni-na-regionalni-centra-sujb/

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)