Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Otázky ke zdrojům ionizujícího záření 29.10.2015 16:29:50
Dobrý den,
prosím, můžete mi předat kontakt na osobu, která by byla schopna s námi sdílet potřebné dokumenty, pro převoz zařízení na základě jeho typu?

Děkuji,
Jana Fajmonová
(Vložil(a): Jana Fajmonová)
Dobrý den,

Na základě Vašeho dotazu nejsme schopni rozlišit, o jaký typ dokumentů byste měla zájem. Nejlepší bude kontaktovat některé z našich regionálních center SÚJB, kde vám naši kolegové rádi poradí, či poskytnou požadované dokumenty. Jednotlivé kontakty na RC SÚJB naleznete na našich stránkách, v sekci O SÚJB ? Kde nás najdete ? Regionální centra SÚJB.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)