Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Počet netěsných palivových proutků při výměně paliva naJ ETE 02.03.2007 18:10:13
Dobrý den,
kolik bylo konkrétně zjistěno netěsných palivových souborů a kolik v nich netěsných palivových proutků při současné odstávce na předčasnou výměnu paliva (cca po půl roce provozu). Jde o ETE1.
děkuji, s pozdravem Jan Pravda
(Vložil(a): Jan Pravda)
Při kontrole paliva 1. bloku ETE bylo zjištěno 6 netěsných palivových souborů, s celkem 6 proutky (v každém PS jeden proutek). Opraveny byly všechny soubory a zpět do aktivní zóny bylo zavezeno 5 opravených PS
(Za SÚJB: úsek jaderné bezpečnosti)