Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Seznam ozaroven potravin, lekarskych pomucek, atd. 17.06.2003 15:09:32
Vážení, moc Vás prosím o zaslání seznamu firem a pracovišť, kde se ozařují potraviny, koření, lékařské pomůcky,atp. Předem moc děkuji.S pozdravem K.Doubravová
(Vložil(a): klára Doubravová)
Uvedené činnosti provádějí na základě povolení SÚJB tyto firmy: BIOSTER, a.s Veverská Bítýška, Tejny 621, PSČ 66471 (zdrav. materiál) Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, Zámek 1, PSČ 252 63 (archiválie, památky, obrazy) ARTIM, s.r.o., Radiová 1, Praha 10, PSČ 102 27 (potraviny, koření, zdrav. materiál)
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)