Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Škodlivost rtg-Hi-scan pro obsluhu 06.03.2013 00:17:35
Dobrý den,náhodou jsem se dostala na vaše stránky a vzpomněla jsem si na jednu dost hloupou událost...před pár lety jsme s přáteli čekali na Ruzyni na letadlo s několikahodinovým zpožděním a trochu jsme popíjeli.Po odbavení jsem si všimla,že mi nevyjel fotoaparát - zrcadlovka,nadzvedla jsem ochranný stínící pás a vytáhla ji.Byla jsem hned seřvána obsluhou a na vše jsem hned zapomněla.Mohlo to nějak ohrozit mé zdraví ?
Moc děkuji za odpověď.M.H.
(Vložil(a): Milena Hertlová)
Vaše zdraví to samozřejmě ohrozit nemohlo.
(Za SÚJB: sujb)