Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 10.07.2021 17:58:12
Dobrý den, v minulém týdnu jsme cestovali s dětmi na dovolenou, na letišti v Praze děti a manželku nechali projít body scanerem. Později jsme se dočetl, že se jedná o rentgenové záření, jakému záření tedy byla manželka a děti vystaveny a nemůže být nebezpečné, zvláště pro děti?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rengenový je jen skener na kontrolu zavazadel. Nebyli jste vystavení rtg záření.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)