Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 17.07.2017 14:41:40
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co zkoumá obsluha rtg kontrolních rámů (pro osoby), pokud "zapípám" a oni mi malým papírkem snímají vzorky z rukou a pasu? Děkuji, Harnochová
(Vložil(a): Pavlína Harnochová)
Dobrý den, na základě uvedených informací není zcela zřejmé o jaké detekční rámy se jedná, resp. nemůžeme se vyjádřit k souvislosti kontroly detekčním rámem a otěrem části těla. Čímž ovšem nevylučujeme, že by se mohlo jednat o kontrolu kontaminace povrchu těla. Doporučujeme zeptat se přímo obsluhy.
(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)