Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg u 2letého chlapce 21.11.2013 13:58:17
Pěkný den, můj syn prodělal letos v květnu rtg plic a v říjnu rtg lbi - 2 snímky. Při tomto rtg neměl ochranu na genitálie. Může být pro tak malé dítě toto vyšetření škodlivé ? ( genitálie, štítná žláza .. ) Velmi děkuji za odpověď. Konhefrová
(Vložil(a): Konhefrová Lenka)
Nemusíte se obávat, vyšetření není škodlivé. Ochrana genitálií se používá při ozařování v oblasti pánve, pokud ovšem nezastíní zobrazovanou oblast.
(Za SÚJB: sujb)