Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG u 3týdenního dítěte 03.05.2013 13:27:34
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, dcera byla ve 3 týdnech odeslána na RTG hlavy, bylo podezření na úraz hlavy po pádu. Jaká zdravotní rizika z tohoto vyšetření pro dceru plynou, rozumím tomu, proč se to dělalo, ale jako rodič, který se v tu chvíli bojí o své dítě, Vás polemizovat s lékařem o jiné alternativě RTG nenapadne. Existuje zde riziko nádoru na mozku? Přece jenom je to krátká doba od porodu a v těhotenství se RTG nedělá právě kvůli zdraví dítěte. Děkuji. Linda
(Vložil(a): linda nová)
Nemusíte se obávat následků z rtg vyšetření. Riziko nádoru mozku nehrozí.
(Za SÚJB: sujb)