Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg záření 08.08.2012 13:24:00
Dobry den, chtela bych se zeptat, jake riziko predstavuje RTG nosu 4rocneho ditete (bylo podezreni na zlomeninu). Byly zhotoveny 2 snimky ihned po sobe (1x zepredu, 1x z profilu), zastera nebyla s limcem (jen prilozena na hrudnik). Muze to nejak ohrozit stitnou zlazu? Mam trochu obavy. Dekuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dávky jsou velmi nízké na to, aby mohlo dojít k vážnému poškození.
(Za SÚJB: sujb)