Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG u detí 23.01.2012 08:25:56
Dobrý den, mám 3,5 ročného syna ktorý bol na svoj krátky živoT už 4x na rtg. 2xrtg lebky a 2x rtg pluc. Velmi ma krápi že som ho dala pred týždnom na rtg, pretože naša pediatrička povedala že rtg bolo zbytočné. Vyčítam si že som rtg neodmietla a vystavila tak malému žiareniu, ktoré bolo zbytocné. Možu tieto rtg vyšetrenia uškodit malému? všade čítam aké je nebezpečné toto žiarenie pre deti.Dakujem
(Vložil(a): Anonym)
O volbě vyšetřovací metody rozhoduje lékař, který zná zdravotní stav a případná rizika neprovedení vyšetření. O využití a účincích ionizujícího záření v medicíně se více dočtete v rubrice radiační ochrana.
(Za SÚJB: sujb)