Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 29.10.2022 09:53:25
Super stránka, viem že sa tu stále opakuje dookola to isté, ale pre rodičov sú tu aspoň nejaké informácie od odborníkov v tejto oblasti. Lekári tieto veci neriešia, idú podľa postupov ale rodič sa o svoje dieťa bojí a nikto mu nedá skutočnú podporu. Niekedy je tá diagnostika až prehnaná a treba vidieť aj škodlivosť žiarenia. Vďaka za takúto možnosť.
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,
děkujeme za podporu!
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)