Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: scinti skeletu rocni dite 10.03.2021 19:04:37
dobry den,
omlouvam se, reaguji jeste jednou na Vasi odpoved,
ano, byla jsem v informovanem souhlasu (nevim jestli byl spolecny pro vsechny ukony nebo jen pro scinti skeletu) informovana o omezeni ( ne zakazu) kontaktu s detmi (chovani, sezeni na kline). pri blizsim dotazu jsem nejprve dostala info, ze zadne omezeni mit nemusim, ze se jedna o malou davku, druha lekarka doplnila, ze v mistnosti byt se synem mohu, ale nemela bych dite chovat a mazlit se s nim. dnes jsem zjistovala blize, dostala jsem odpoved, ze dlouhodobe nasledny jsou velmi nepravdepodobne, ze omezeni se vztahovalo k delsimu casovemu useku, fyzik mi rekl, ze odhaduje davku na 800-1000 jednotek (bohuzel nevim jaka je to jednotka, oblasti nerozumim, a ani nevim jaka je to latka, ale ocekavam, ze postupy jsou unifikovane), polocas rozpadu je 6 hodin. take me ujistil, ze se nemam strachovat, nicmene mam pocit, ze se mne snazili utesit v aituaci, kde stejne neni mozna korekce. presto stale na situaci myslim a prosim Vas o Vas nazor.jestli Vam nejake informace chybi pro vytvoreni nazoru, zkusim je vyzjistit. mockrat Vam dekuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není třeba doplňující informace. Není třeba se znepokojovat. Opakuji, že krátkodobý styk s dítětem nemůže být škodlivý. Informace od lékařů a fyzika byla myšlena vyvarovat se společnému pobytu, spaní, mazlení, aj. bližšímu kontaktu s dítětem.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)