Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: scinti skeletu rocni dite 10.03.2021 18:09:22
dobry den, ano, byla jsem informovana o omezeni kontaktu a detmi- sezeni na kline, chovani, uspavani, v mistnoati jsem mohla se synem byt.
mam 63 kg, tedy ocekavam, ze davka nebyla vysoka, vyrozumnela jsem cca 1000 jednotek a polocaa rozpadu je 6 hodin. kratkosoby kontakt v radu sekund jsem nepovazovala za rizikovy, z odpovedi usuzuji, ze to tak muze byt, rozumim tomu spravne?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ano, máte pravdu, kontakt v řádu sekund není rizikový. Pokud tomu tak bylo, syna jste neohrozila.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)