Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Opakovane vysetreni CT ditete 30.10.2019 19:04:40
Dobry den, muj dnes petilety syn spadl pred rokem a pul z vysoke klouzacky, utrpel uraz hlavy - otres mozku, frakturu lebky. Moje obava je tato-v den urazu byl v nemocnici vysetren CT, pote dalsi CT po priblizne 12 dnech a nakonec po mesici posledni CT. Mam velke obavy, ze by mu do budoucna mohly ublizit radiace ze tri vysetreni v tak blizkem casovem useku, mam strach z rakoviny apod. Musim dodat, ze ziji v Italii, ne v Ceske republice, i kdyz verim, ze davka ozareni bude v obou zemich stejna...Mam velky strach do budoucna o zdravi meho ditete. Predem Vam velmi dekuji za odpoved a cas.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

provedená vyšetření byla zdůvodněna (pád s otřesem mozku). Ozáření bylo přínosem pro zdraví syna, není důvod se domnívat, že je ohrožen rakovinou.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)