Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg malych deti 24.10.2019 12:55:20
Dobry den prajem,
moja 4 rocna dcera podstupila behom 1 mesiaca 3 rtg vysetrenia (1x lebka s podozrenim na zapal dutin, po tyzdni kontrolna rtg snimka a dalsi tyzden rtg pluc pre pretrvajuci kasel). Na rizika som nebola upozornena a velmi sa obavam ci nemoze mat takto caste ozarenie u tak maleho dietata nejake nasledky, hlavne rakovinu, alebo ci sa nemoze odrazit na jej buducich detoch? Nasledne mala po 2 mesiacoch dalsi rtg lebky pre uraz kde mi az po ukonceni oznamili, ze ju ozarovali 2x, lebo snimka sa nevydarila. Dakujem Vam vopred za Vas nazor a odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dávky z lékařského ozáření provedeného v rámci RTG diagnostiky u Vaší 4 leté dcery nebudou mít zdravotní následky.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)