Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 24.06.2019 11:14:14
Dobrý deň. Prosím Vás veľmi pekne o odpoveď,som veľmi vystrasena. 6 mesačný synček nám pred týždňom padol z postele,urobili mu RTG lebky 2 snímky-neviem ci prisposobili tomu ze je dieta,co ma mrzi.Ja stale dojcim a nedali mi ochranny plášť,je to problém? A ešte coho sa obavam,dnes mu robili cystografiu mocoveho mechura,oblicky. Zajtra by mal podstupit CT hlávky,kvoli predčasne uzavretej fontanele a lebecnemu švu. Ja mam obrovský strach,ze tolko žiarenia za tak kratku dobu by mu mohlo ublizit, rakovina atd. A syn este aj berie antibiotika,kvoli zapalu. Ďakujem veľmi pekne
(Vložil(a): Zuzana Šmihulová )
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, provedené snímkování synovi neublíží.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)