Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

opg u dětí 16.12.2018 13:36:27
Dobrý den, chtěla bych požádat o informaci. Synovi dělali opg zubů, začal se mu kývat zub, který měl vydržet až do 12let, zubař si vyžádal opg snímek, malému ho dělali na 3x, poprvé byl nízko, a třásl, se takže to bylo rozmazané, pak zase nebyl nějak vidět zub a až na po třetí to bylo v pořádku. Teď mi to pořád vrtá hlavou zda to malému neuškodilo :-(. Moc děkuji.
(Vložil(a): Šárka Macková)
Dobrý den,

i 3x opakované OPG zubu neznamená pro Vaše dítě zdravotní riziko.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)