Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 27.05.2017 20:03:45
Dobry den, dcera bola ako trojmesacna na rtg plucva teraz ako 28 mesacna spadla na temeno hlavy a raz vracala, robili jej rtg hlavicky 2 snimky. Chcem sa opytat, ci to moze sposobit leukemiu alebo ine nadorove ochorenie, kedze male deti su ovela citlivejsie na rontgen, dakujem velmi sa bojim, andrea


(Vložil(a): Andrea Jankovicova Jankovicova)
Dobrý den, snímek plic a 2 snímky hlavičky nemohou vaší dceři způsobit leukémii, ani jiné nádorové onemocnění.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)