Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 05.02.2017 21:58:50
Dobrý den, dcera měla operovanou zlomeninu stehenní kosti ve věku 4.5 let s četnými rentgeny celé nohy až po kyčel, nějméně snad 6krát a ještě nás čekají tři kontrolní rentgeny v odstupu po roce, může to mít vliv na budoucí plodnost,nebo poškození vaječníku, krytí kvůli snímku určitě nebylo úplné. Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenové snímky stehna, navíc při použití stínění genitálií, nemohou poškodit vaječníky a ovlivnit plodnost Vaší dcerky.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)