Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 19.01.2017 14:33:37
Dobry den.prosim o odpoved 5 rocny chlapcek mal robene zbytocne rtg klbov.pediatricka sa vyjadrila ze sem to nemnela dovolit tak malemu diteti.
Vidim ze vzdy odpisete ze he to ok slabe zareni ale proc je to pak nebezpecne a tak skodlive a mam vycitky ze sem mu ublizila do buducna.
kdy se jedna o nebezpeci nebo kdy se muze uskodit z rtg?dekuju
(Vložil(a): Diana Čakelić)
Dobrý den,

nemějte obavy, rtg kyčlí nemůže 5 letému dítěti ublížit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)