Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG u maleho babatka 26.10.2015 09:46:41
Dobry den, dcera ako 5 tyzdnova absolvovala rtg brucha a hrudnika a teraz ako 11 mesacna 2x rtg hlavicky. Rtg bolo vykonane v lokalnej nemocnici kde nemaju nijak specializovane zariadenie a nie som so ista ci davka ziarenia bola upravena podla vahy a veku babatka(kedze nik odo mna tieto udaje nepytal). Mohla by mat pripadna vyssia davka ziarenia PRI tychto vysetreniach v buducnosti vplyv na jej zdravie? Dakujem.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

provedené rentgeny nebudou mít vliv na zdraví Vaší dcerky.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)