Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTg u ročnho dítěte 01.05.2014 21:38:17
Dobrý den, můj syn měl první RTG hlavičky v 5 měsících, spadl mi tenkrát z posltele, další následoval o měsíc později, když se mi překlopil v sedátku. Poslední v roce, kdy zakopl a spadl na železné zábradlí. Jsem úzkostná matka a jelikož jsem byla u úrazů byla pokaždé sama, byla jsem vyplašená z toho, že se něco stalo, že bych mohla něco zanedbat a tak jsem jela jsem pokaždé na úrazové oddělení do nemocnice, kde mu pokaždé RTg udělali. Ikdyž syn nebyl v bezvědomí a spolupracoval. Tedˇsi to moc vyčítám, uběhl další rok, úrazů přibylo a já se vůči nim satala odolnější. Mohl mu 3x RTG hlavy, pokaždé byly 2 snímky, někdy i víckrát, protože se bránil, ohrozit jeho zdraví? Myslím teď na nádorová onemocnění? Děškuj
(Vložil(a): Pavlína Pekárová)
Určitě si nemusíte nic vyčítat, vyšetření byla vždy provedena pro zjištění zdravotního stavu vašeho synka a přínos tedy převýšil rizika. Nemusíte se obávat, že by po vyšetřeních zdraví vašeho syna bylo ohroženo.
(Za SÚJB: sujb)