Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG u půlročního miminka 10.03.2014 18:42:46
Dobrý den, můžete mi prosím dát vědět zda RTG hlavičky a klíčků u půlročního miminka je nějak škodlivý, nebo může v budoucnu způsobit zdravotní komplikace? Děkuji a jsem s pozdravem KK.
(Vložil(a): Katka Kučerová)
Není důvod se obávat, rtg není škodlivý. S pomocí rtg vyšetření se právě předchází případným zdravotním komplikacím, které by mohly vzniknout poškozením lebky nebo kostí.
(Za SÚJB: sujb)