Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

OPG v ordinaci 22.09.2013 09:09:28
Dobrý den, chtěli bychom přesunout do ordinace o rozloze 24m čtverečných OPG přístroj Ajat Pro. Je to možné? Nikde jsem nedohledal vyhlášku ve které by se o tomto psalo. A zda se případně liší vyhláška, pokud by byla v této ordinaci dentální hygienistka? Předem děkuji za odpověď. Ondřej M.
(Vložil(a): Ondřej Masák)
Předpokládáme, že již jste držitelem povolení k provozu rtg (OPG). Pro přesunutí OPG do jiné místnosti je nutné předložit SÚJB nový důkaz optimalizace radiační ochrany (proměření rozptýleného záření) a v případě, že je vymezeno sledované pásmo, jeho změnu.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)