Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Lékařská prohlidka 07.11.2020 17:22:21
Dobrý den, pracuji na zubním RTG, které bude měnit majitele. Potřebuji pro nového zaměstnavatele potvrzení o zdravotní způsobilosti a moje obvodní lékařka neví, jestli mi toto potvrzení může vystavit nebo mě poslat na nějaké specializované pracoviště. Děkuji. Klementová
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dle zákona o specifických zdravotních službách pracovnělékařské služby pro pracovníky kategorie B, což jste vy, může zajistit i praktický lékař.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)