Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB, povinnosti ohlašovatele a registranta 10.03.2019 00:50:37
Dobrý den, píši diplomovou práci v souvislosti s jaderným procesem. Chtěla bych se zeptat, jaké jsou náležitosti povolení nakládání s jaderným materiálem, konkrétně nákup. (Jaké požadavky žadatel musí splnit) Velmi děkuji, KK.
(Vložil(a): Kateřina Kovaříková)
Dobrý den,

v návaznosti na Váš dotaz týkající se náležitostí povolení k nakládání s jadernými materiály, si Vás dovolujeme odkázat na níže uvedené internetové stránky SÚJB, kde je tento proces zevrubně popsán. Detailní informace pro povolení k nakládání naleznete zde:
https://www.sujb.cz/nesireni-jadernych-zbrani/nalezitosti-zadosti-o-povoleni-k-nakladani-s-jadernymi-materialy/

(Za SÚJB: Oddělení pro kontrolu nešíření jaderných zbraní)