Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Zubní RTG 17.06.2017 18:48:14
Ještě jeden dotaz - nově se musí evidovat dávky pro rentgeny. U digi OPG je to jasné, tam se dávka automaticky ukládá. U IO RTG - je potřeba vést sešit, kde bude evidována nastavená dávka na rentgenu pro každého pacienta? Nebo stačí zaznačit si, jak byl rentgen nastaven? Jak a kam mám tyto hodnoty zaznamenávat?
Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Ještě jednou dobrý den,

dávky se musely evidovat i dříve. U intraorálních rentgenů stačí, když si opíšete, jak byl rentgen nastaven. Nicméně pokud Váš rentgen indikuje nějakou dávku, zaznamenávejte tuto dávku, a to buď do samostatného sešitu, anebo do dokumentace konkrétního pacienta.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)