Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Povolení vydávaná SÚJB a povinnosti ohlašovatele 13.02.2017 08:37:35
Dobrý den.
K problematice položky dvojího určení v jaderné oblasti.
Ve firmě budujeme nové technologické zařízení, které má pracovat na frekvenci 1000 Hz.Předpokládáme koupi frekvenčního měniče,s výkonem 4 kW.
prosím o informaci, jak a kde má naše firma podat "Prohlášení koncového uživatele ...", a co má učinit firma, která by nám frekvenční měnič dodala. Děkuji
(Vložil(a): Věroslav Trojka, 608625007)
Dobrý den,

z Vašeho dotazu bohužel není patrné, zda se jedná o dovoz nebo transfer kontrolované položky. Nicméně je tato problematika zevrubně popsaná na stránkách Oddělení pro kontrolu nešíření jaderných zbraní:
http://www.sujb.cz/nesireni-jadernych-zbrani/informace-pro-ohlasovatele-transferu/
http://www.sujb.cz/nesireni-jadernych-zbrani/informace-o-povolovacim-rizeni-pro-vyvozdovoz-jp/
V případě dalších dotazů kontaktujte přímo Ing. Věru Krejčovesovou ? vera.krejcovesova@sujb.cz, tel. 226 514 267.

(Za SÚJB: Odbor pro kontrolu nešíření zbraní hromadného ničení)