Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 09.09.2013 09:28:15
Dobry den, mam na Vas prosbu. Mam jit na CT mocoveho mechyre (dolni panve), ale stale kojim. 1.) Je mozne jit na CT a kojit nebo za jakych podminek? 2.) Uvazujeme o druhem diteti - je potreba nechat nejaky casovy odstup od CT dolni panve a naslednym tehotenstvim? Mate, prosim, nejake doporuceni? Docetla jsem se, ze jedno CT obsahuje zareni jako za cely rok, takze predpokladam, ze casovy odstup bude zapotrebi, ale potrebovala bych radu, nazor odbornika. Dekuji moc, preji pekny den.
(Vložil(a): Pavla Cermakova)
RTG záření nepřechází do mléka ani jinak kojení neovlivňuje. Časový odstup v důsledku rtg vyšetření není z hlediska vlivu na oploodnění potřeba.
(Za SÚJB: sujb)