Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 21.08.2013 21:37:58
Dobrý den, jsem ve 20. týdnu těhotenství,dnes jsem seděla v čekárně (asi 40minut),kde vedle(před zeď) dělají mamograf. Mezitím tam prošlo asi 7 žen, kterým dělali mamograf.Napadlo mě, zda to nemohlo nějak ublížit mému miminku??? Bylo to přes zeď, seděla jsem asi 2metry od zdi, v jaké části místnosti měli v ordinaci mamograf netuším, takže nevím, kolik metrů jsem seděla celkově od mamografu - ale byla tam zeď. Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Alena)
Uspořádání rtg pracoviště je vždy takové, aby nedošlo k ozařování osob mimo ozařovnu. Není důvod se obávat o zdraví miminka.
(Za SÚJB: sujb)