Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 19.08.2013 13:17:06
dodrý den,chtěla bych se optat na dceru 21 let,před 4 roky měla neningoka moc vážné ted je na vozíku a bere spoustu léku do toho ještě epilepsie,ted zjistila že je těhotná asi 6 týden,24,7 byla na operaci nohy,mohla ta operace a všechny ty léky poškodit plod??děkuji za odpověd renata
(Vložil(a): renata salayová)
Je nám to moc líto, ale na tuto otázku by měl odpovědět dceřin gynekolog nebo pracoviště, kde byla operace provedena, je to záležitost velmi osobní. Náš úřad vykonává dozor nad mírovým využíváním jaderné energie a ionizujícího záření a nad nešířením zbraní hromadného ničení.
(Za SÚJB: sujb)