Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 16.08.2013 12:08:55
Dobry den, minuly tyden, v 18.tt jsem podstoupila preventivni prohlidku u noveho zubare, soucasti byl digitalni rtg zubu s vestou a pak jiz na kresle jeste na kazde strane intraoralni snimek (s limcem, ale jiz bez vesty). Prestoze jsem tehotenstvi uvadela ve vstupni karte, lekar mne narizika neupozornil, nezeptal se..partner se doma vydesil, nyni tedy procitam diskuze na zoto tema a mam velky strach, aby bylo miminko bez nasledku. Jaky je prosim vas odborny nazor? Dekuji moc, Katerina
(Vložil(a): Katerina)
Není důvod obávat se následků, lékař postupoval správně, poskytnutí ochranných pomůcek závisí na druhu vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)