Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 16.07.2013 20:15:41
Dobrý den,jsem těhotná a mám problémy se zuby. Několik RTG jsem absolvovala v 1.trimestru (výše jsem se dočetla,že riziko poškození plodu je malé).Teď jsem v 18.tt a kvůli bolestem v čelisti chce zubař znovu udělat RTG. Je to bezpečné? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Lenka Přikrylová)
Nemusíte mít obavy, pro těhotné ženy se používají ochranné prostředky ve formě zástěry nebo vesty, které stomatologové běžně používají. Případně si je můžete sama vyžádat. Rozhodně ale musíte stomatologa o svém těhotenství informovat, stejně jako další lékaře.
(Za SÚJB: sujb)