Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 14.04.2013 17:15:05
Dobrý den,
měla bych na Vás jeden dotaz. Měla jsem nehodu s kotníkem a šla jsem na rtg (2 snímky), ale jsem v 16t těhotenství. Dali mi zástěru, ale stejně mám v hlavě malého červíka, jestli se nemohlo miminku nějak ublížit. Děkuji Vám moc za odpověď.
Síčová Michaela
(Vložil(a): Michaela Síčová)
O své děťátko se obávat nemusíte, bylo dostatečně chráněno zástěrou a dávky při rtg nejsou tak vysoké, aby jej mohly poškodit.
(Za SÚJB: sujb)