Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg a ct před těhotenstvím 22.03.2013 11:07:57
Dobrý den, chtěla jsem se zepat, jak dlouho je organizmus po vyšertření RTG, příp CT ozářen? Přítel má problém s klouby a pravděpodobně ho čeká, nějaké z výše uvedených vyšetření a v dohledné době plánujeme miminko, tak jestli to má nějaký vliv. Případně i u mě, kdyby před otěhotněním podstoupila RTG nebo CT. Děkuji za odpověď

(Vložil(a): Anonym)
RTG záření v organismu nezůstává ani se nekumuluje. Není důvod se obávat následků.
(Za SÚJB: sujb)