Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

práce těhotných na pracovišti, kde se rentgenuje 10.12.2012 17:33:31
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá považovat za bezpečné pracoviště zubní ordinace, kde se denně provádějí RTG snímky (i víc než 10), jedná se o digitální RTG a z místnosti odcházíme. Nicméně já mám z té "bezpečnosti" vážně strach. Jsem teprve na začátku těhotenství a nechce se mi riskovat.
Poradíte mi prosím?
(Vložil(a): nesetrilek)
Zubní ordinace s digitálním rtg je bezpečné pracoviště, bežně stačí stát ve vzdálenosti >2 m od přístroje. Pokud z ordinace odcházíte, je již tak zanedbatelné riziko ještě měnší.
(Za SÚJB: sujb)