Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 12.10.2012 07:43:06
Dobrý den,prosím Vás,včera 11.10.2012 jsem byla na MR břicha,před tím jsem musela vypít tekutinu a pak mi do žily zavedli kontrasni látku.poslední menstruace 13.9.a dnes rano mi vyšel pozitivni těhotenství.test.Jsem asi 2-3tydny těhotná.Je plod ohrožen?Děkuji za odpověd Martina
(Vložil(a): Martina Cejthamrova)
Magnetická rezonance není zdrojem ionizujícího záření. Ale i v přípdě rtg záření by plod v této fázi těhotenství nebyl ohrožen.
(Za SÚJB: sujb)