Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 22.05.2012 02:34:25
Dobrý den,

dnes jsem byla se synem na rentgenu, jsem v 16 tt, u rentgenu ho sice přidržoval bratr, ale paní mě překvapila s vypisováním papíru a byla jsem nervózní kvůli synovi, že jsem si neuvědomila, že jsem zůstala v té převlékací kabince, tedy nevystoupila jsem ven za ochranou bariéru. Má to nějaký vliv na plod, nemohu spát, vůbec nevím co mám dělat? Je možné že to bude mít vliv na vývoj miminka? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Není důvod obávat se následů, nebyla jste přímo v místnosti, kde probíhalo rtg vyšetření.

(Za SÚJB: sujb)