Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg v těhotenství 23.11.2011 15:01:18
Dobrý den, podstoupila jsem 2 expozice - rentgen kyčlí a pánve bez jakékoli ochrany - o délce 0,02 s, o síle 67,24 mA. Pravděpodobně jsem těhotná (cca v 2. nebo 3. týdnu). O jak velkou intenzitu záření se jedná? Může to nějak ovlivnit plod dítěte? Díky za odpověď!
(Vložil(a): Anonym)
Při rtg kyčlí nebo pánve nelze použít zástěru. Více se dočtete v části radiační ochrana.
(Za SÚJB: sujb)