Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 23.11.2011 10:35:36
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda rtg páteře a boční rtg páteře má negativní vliv na embrio 10 dní po předpokládaném početí. zda je vhodné rtg raději odložit až do vyloučení těhotenství nebo je negativní vliv zanedbatelný a je to možné "risknout". Děkuji
(Vložil(a): Zdeňka)
O provedení rtg rozhoduje na základě zdravotního stavu lékař. O vlivu na embryo se dočtete v části radiační ochrana nebo v odpovědích na předchozí dotazy.
(Za SÚJB: sujb)