Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 13.10.2011 16:02:03
Dobrý den, prosím poraďte mi, 14.9.2011 jsem měla poslední menstruaci, 6.10. jsem byla u zubaře, kde jsem si nechala zrentgenovat zuby...dnes jsem podle testu zjistila, že jsem těhotná, měla jsem sice přes břicho jakýsi plášť a na krku také, ale bojím se, aby to nemělo na plod vliv. Jak moc se mám obávat možného poškození?? Děkuji za odpověď Alena K.

(Vložil(a): Alena Klepáčková)
Vaše obavy nejsou na místě. Podrobněji viz náš článek o používání rtg ve zdravotnictví v rubrice radiační ochrany.
(Za SÚJB: sujb)