Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 08.05.2011 21:42:30
Dobrý den, poslední menstruaci jsem měla 26.3.2011, o dítě jsme se snažili. Dne 24.4. jsem před rentgenem břicha a hlavy podstoupila gyn.vyšetření /ultrazvuk/ se závěrem, že se těhotenství neprokazuje, pri RTG hlavy jsem měla zástěru, při RTG břicha mi na hyždě dali zástěru. Dne 2.5. jsem si dělala HCG test a byl pozitivní. V děloze byl již patrný zárodek 1mm, celkem 14 dní těhotná. Může mít RTG vliv v tak ranném stadiu těhotenství?
(Vložil(a): Anonym)
Vliv RTG je při použití ochranných pomůcek a zejména v tak raném stádiu těhotenství zanedbatelný.
(Za SÚJB: sujb)