Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Re: Re: rtg a ct v těhotenství 02.03.2011 16:18:46
Dobrý den, stalo se mi něco podobného jako paní Petře - moje CT hruď-břicho-pánev s kontastem i bez kontrastu se muselo cca po 10 minutách kompletně celé opakovat- také jsem měl obavy, tak jsem zde pročetl asi vše a zřejmě se ani za tohoto stavu budoucího rizika obávat nemusím - potvrdíte mi můj názor? Děkuji za odpověĎ. Milan.
(Vložil(a): Milan Červín)
Následků se obávat nemusíte.
(Za SÚJB: sujb)