Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 16.08.2010 14:25:48
Dobrý den, minulý týden jsem upadla a nenechala se zrentgenovat, vzhledem k nezlepšujícímu se stavu jsem se dnes na kontrole zrentgenovat nechala (s ol. zástěrou, stupeň ozáření 2,01), v pátek mám přijít na kontrolní rentgen. Prosím o odpověď, zda takto časté rentgenování neškodí, popř. zda mám s tímto opětovným rentgenem po 5ti dnech souhlasit. Jsem v 36tt. Díky předem za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Riziko poškození plodu při vykrytí dělohy ochrannou zástěrou, je zanedbatelné.
O použití diagnostické metody rozhoduje lékař, který zváží přínos takového vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)