Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 15.07.2010 18:09:50
Dobrý den. Přečetla jsem si všechny Vaše odpovědi, takže by mi odpověď měla být ujasněná. Zarazil mě pouze příspěvek u RTG zápěstí, kdy odpověď byla včetně použité ochr. pomůcky, kterou já neměla. Chci se proto ujistit: jsem nyní v 6.týdnu s rtg.zápěstiv tmt. období - tj.děloha byla mimo vyšetřovanou oblast, ale bez ochr. zástěry po 20tt.
Prosím o Vaši odpověď a ujištění mého názoru, že by nemělo být riziko ohledně vývoje plodu z hlediska rentg. části, případně o jeho vyvrácení. Moc děkuji.TW52
(Vložil(a): Anonym)
Z vašeho dotazu není zcela jasné, o co vám doopravdy jde, ani kam odeslat odpověď.
(Za SÚJB: sujb)