Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG a těhotenství 01.06.2010 10:34:07
Dobrý den, pracuji na RTG na poliklinice a dělám i intraorální RTG zubů (za zástěnou). Chci se zeptat, jestli zde můžu pracovat i v těhotenství a jak dlouho?
Děkuji.
(Vložil(a): Šedivá)
V případě intraorálního snímkování za zástěnou je dávka, kterou je zárodek/plod vystaven velmi nízká, pokud chcete pracovat, je to při vaší profesi možné.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)