Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg a ct v těhotenství 24.03.2010 15:36:25
Dobrý den,
pročetla jsem podobné dotazy a odpovědi, přesto bych se ráda zeptala. Prodělala jsem 2x rtg zubu a to bez ochranných pomůcek (myslím, že na to bylo zapomenuto) V té době jsem byla v 6tt. Uklidňuji se tím, že paprsek byl velmi cílený a lokalizovaný na oblast dutiny ústní, přesto mám veliké obavy skrze poškození plodu. Jsou tyto obavy na místě? Předem velmi děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Děkujeme, že čtete pozorně naše odpovědi. Riziko poškození je opravdu mizivé. V každém případě je vhodné se na ochranné pomůcky vždy dotázat a personál informovat o graviditě, aby mohl rozhodnou o jejich použití.
(Za SÚJB: sujb)