Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 20.09.2021 21:17:55
Dobrý den, jsou bezpečnostní rámy na letišti vhodné, když má žena po embryotransferu a druhý či třetí den poté cestuje domů ze zahraničí, kde tento zásah prováděli? Nemůže to embryo poškodit?

(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

bezpečnostní rámy na letišti neozařují, neobsahují a tedy nepracují na principu rentgenky. Jsou to bezpečnostní rámy tzv. "magnetické", detekují kovové předměty. Nicméně doporučuji na tento váš zdravotní důvod obsluhu rámů upozornit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)